Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka budowlana, ul. Akacjowa

Akacjowa, Pomigacze, podlaskie

  • 308 000 zł
  • 1 718 m²
  • 179,28 zł/m²

Zdjęcie

Marcin Niemyjski

Skontaktuj się

Działka budowlana, ul. Akacjowa

Akacjowa, Pomigacze, podlaskie

zaktualizowane:
13 maja 2026

308 000 zł

1 718 m²

179,28 zł/m²

Działka budowlana, ul. Akacjowa

Zaktualizowane: 13 maja 2026

308 000 zł 1 718 m² 179,28 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 308 000 zł (179,28 zł/m²)
  • Forma własności: własność
  • Działka: budowlana, 1 718 m²
  •   kształt: prostokąt; długość: 66m; szerokość: 26m; teren płaski
  •   dojazd drogą asfaltową, ogrodzenie całkowite
  • Źródło: biuro nieruchomości: Północ Białystok, zaktualizowane: 13.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 47497/3877/OGS

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa położona w miejscowości Pomigacze, gmina Turośń Kościelna, składająca się z dwóch działek geodezyjnych nr 356/4 oraz 357/4 o łącznej powierzchni 1718 m². Działka ma regularny, bardzo ustawny kształt o wymiarach około 26 x 65 m, co daje szerokie możliwości zagospodarowania terenu pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną.

Nieruchomość posiada bezpośredni dostęp do drogi asfaltowej, co zapewnia wygodny i całoroczny dojazd. (...)

Agent

Marcin Niemyjski

509 532...

509 532 987

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

509 532...

509 532 987

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Zostaw telefon, oddzwonimy